{{html imgtag}}

${perex}

${title}

${perex}

Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží tuto diskusi.
Stran: [1] 2 3 4 ... 29 Dolů Založit nové téma
Předmět Založil Odpovědí Shlédnutí Poslední příspěvek
   Vtipné přezkoušeni revize E4A (ruční nářadí a spotřebiče) znění dle ITI Praha « 1 2 » Stanislav Havelka. 15 17004 16.01.2008, 21:53
od Čističův mladší brácha.
   Re: Máte otázku k problematice revizí spotřebičů? Přidejte ji sem! Karel Hybš 3 176 09.03.2017, 19:33
od František Šohajda
   Nejsem vyučen v oboru elektro mohu si udělat zkoušku z vyhlášky 50? « 1 2 3 » ... z davu semináře 36 36483 17.12.2016, 12:40
od Miroslav Minařík
   Mohu já jako revizní technik EPS systémů v ČR jít dělat revize i na Slovensko? Petr Gregr 8 9680 15.08.2016, 01:09
od Jan Bocek
   Jaké vzdělání pro alespoň §6 ? Miroslav Lampart 7 13477 23.07.2016, 17:58
od Čestmír Kubáček
   Pokud pod dohledem, jaké musí mít tento dohled oprávnění? Dan Černohorský 9 7370 13.06.2016, 14:54
od Jan Bocek
   Kdo kontroluje paragraf 6 a 8 vyhlášky 50/78Sb.? Lukáš Šlosar 4 60438 27.02.2015, 18:37
od František Šohajda
   Je provádění zkoušek z vyhlášky 50/78 Sb. od 1.1.2007 v souladu legislativou? « 1 2 » Štefan Beláň 26 41519 30.12.2014, 22:02
od Jan Bocek
   Opravdu musí půjčovna nářadí revidovat každou vrtačku hned po vrácení? « 1 2 3 4 » kaslik 56 55155 12.10.2014, 07:11
od Jiří Buben
   Musí mít revizní technik OSVČ svůj vlastní přístroj pro měření? Brož Petr 10 8622 02.10.2014, 14:23
od Jirka Š. Svejkovský
   Také se vám tento dokument líbí? Štefan Beláň 14 2311 08.06.2014, 22:56
od Jan Bocek
   Nemáte již někdo vypracovaný pracovní postup? Miroslav Minařík 11 6603 06.06.2014, 09:33
od Jirka Š. Svejkovský
   Znáte osobně revizního technika, který píše revize od stolu? « 1 2 » Pavel Horský 21 7944 02.06.2014, 09:55
od František Šohajda
   Může být vydána výchozí revize k novému zařízení, ke kterému není doloženo CE? registrace2006 0 816 23.05.2014, 00:04
od registrace2006
   Je pracovní postup náhradou za příkaz "B" dle normy ČSN EN 50110-1 ed.2 ? « 1 2 » Marek Laube 19 5311 03.05.2014, 20:51
od Jiří Schwarz
   Bude mne stát nové přezkoušení z vyhlášky padesát víc, než jen prodloužení? « 1 2 » Petas 18 8375 02.04.2014, 22:40
od Jiří Schwarz
   Máte zájem o PNE zdarma? František Šohajda 13 4731 04.01.2014, 20:14
od František Šohajda
   Co očekávat při získávání OPRÁVNĚNÍ k provádění revizí? « 1 2 3 4 5 » kyselda 62 19844 02.08.2013, 09:53
od Václav Třetí
   Kde seženu lékařský posudek vyhlášky 50 a jak má vypadat? « 1 2 » Jiří Kasal 19 17952 23.06.2013, 22:55
od David Hruda
   Kdo zodpovídá za zapojení v HDS? « 1 2 » David Hruda 20 7504 26.05.2013, 21:19
od Ján Garaj
Stran: [1] 2 3 4 ... 29 Nahoru Založit nové téma
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
:  


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.088 sekund, 16 dotazů.