Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Jaká byla 53. konference SOLID Teamu 2016
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jaká byla 53. konference SOLID Teamu 2016  (Přečteno 4098 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 24.11.2016, 08:02 »

Jaká byla 53. konference SOLID Teamu 2016
    Pro opravdového elektrotechnik a je vzdělávání nekonečný proces. Ono to v praxi vlastně ani jinak nejde. Zvláště nyní, v době neustálých technologickýc h změn není v silách žádného jedince kontrolovat všechny související změny technických norem. Správnou cestou je neustálé vzdělávání, pouhé vlastnění zákonů, vyhlášek a předpisů nikomu nepomůže. Proto existují vzdělávací akce, třeba jako tato olomoucká, kterou dnes bez nadsázky lze nazvat legendární ...
    Zdroj: zde...


   


    Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Jaká byla 53. konference SOLID Teamu 2016
   
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Jan Bocek
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 24.11.2016, 09:25 »

V Olomouci jsem na konferenci nikdy nebyl.
Zato v Ostravě jsem se účastnil od počátku. Ale posledních 10 roků jsem na těchto konferencích nebyl. Výjimku jsem udělal letos 30. října 2016.
Důvodem bylo pozvání od Honzy Hlavatého, abychom se konečně viděli, když se léta známe z Elektriky. A tak jsme se sešli a také jsem mohl pozdravit léta známého Františka Grossmanna. Když se spojí na ostravsku slova IBP a František Grossmann, tak všichni emeritní elektrotechnic i v MS vědí o koho se jedná. A poslechl jsem si také Hemerku a Létala i Davida Klimšu.
Co mne více překvapilo?
Za prvé plný sál.
Za druhé množství vystavovatelů s kterými se dalo odborně diskutovat.
Za další CD se sborníky za posledních 10. roků.
Ještě jsem je všechny neprohlédl, je to zábava na mnoho večerů....ocen il jsem komentáře některých zákonů a norem od pana Létala. Má podobný styl jako Jaroslav Melen.  Hemerka dobře předává pomalu štafetu i když ještě má na to dosti času...
Prostě Sborníky jsou pokladnicí....
A také jsem byl vděčný za milý přístup organizátorek.

Mirek má pravdu, že pouhé vlastnění zákonů, vyhlášek a předpisů bez přátel a setkávání je málo. Na druhé straně přednášející musí tím tématem žít a přinést vždy něco nového, nebát se do toho vložit vlastní "inženyring".
V jedné sborovně  průmyslovky visel pro učitele nápis,
"odučit je málo, více je naučit".
Zaznamenáno

specializace: průmyslová instalace, kontrola strojů
                   revize elektrického zařízení E1B
telefon:        777 273 732
email:           jan.bocek@safeb.cz
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.048 sekund, 22 dotazů.