Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Sledujete knihovnu montážních návodů DEHN&SÖHNE?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Sledujete knihovnu montážních návodů DEHN&SÖHNE?  (Přečteno 6988 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 02.09.2015, 09:02 »

Sledujte knihovnu montážních návodů DEHN+SÖHNE!
    Sledujte knihovnu montážních návodů DEHN+SÖHNE! Je určena pro obchodníky, projektanty a další odborníky. Obsahuje detailní informace o výrobku i bezpečnostní a pracovní pokyny. Montážní návody jsou vytvořeny ve formátu PDF pro prohlížeč Acrobat Reader. Více zde.
    Zdroj: zde...


   


    Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
   
Sledujete knihovnu montážních návodů DEHN&SÖHNE?
   
Zaznamenáno
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 02.09.2015, 23:54 »

Tak, že bych se po nich pídil, to zrovna ne. Ale dneska jsem musel nakouknout na jeden obrázek do do návodu co je přilepenj na cívku s vodičem HVI, abych to nezprasil. Je fajn, že třeba s jímačem a kusem HVI vodiče, který dojede ke mě, jako k montážníkovi, je přibalenej i návod, malý mínus jen za to, že jen v angličtině/němčině.

Musím uznat, že pánové od DEHNu mají návody fakt pěkně zpracovaný. I když, u "koncovek",  co jsou v přiloženým obrázku, jsem malinko váhal jak je udělat správně. V návodu jsem totiž ten správný obrázek nenašel. Nicméně technická podpora HH a JK byla na telefonu a poradila.



* HVI_koncovky.JPG (39.57 KB, 891x222 - prohlédnuto 411 krát.)
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 03.09.2015, 20:46 »

V návodu jsem totiž ten správný obrázek nenašel. Nicméně technická podpora HH a JK byla na telefonu a poradila.
Kap. 4.1 a 4.2 s obr. 2 a 3 nestačily?
Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 03.09.2015, 21:12 »

Ne ne. Možná jsem měl slabou chvilku, možná jsem v myšlení pomalejší. Ale prostě jsem si nebyl jistej, jestli se má napřed nasmrštit kratší černá smšťovka a pak na ni delší šedá. Nebo opačně...
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 03.09.2015, 22:15 »

Tak o tom se tam opravdu nic nepíše.
Mýlím se, když si myslím, že ta delší šedivá se použije (jen) u šedivého HVI, samozřejmě navrch, aby překryla i oříznutý konec šedivého pláště?
Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 03.09.2015, 22:40 »

Nemýlíte, ale ona ho překryla i ta černá, která je o cca 2cm kratší než ta šedá. Když se ta koncovka udělá správně, tak ten šedivý plášť je těsně u té kovové části.

Mirek byl u toho s kamerou, když jsem to děla, tak by ten záběr na hotový konec mohl někde najít a postnout :-)
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #6 kdy: 03.09.2015, 23:10 »

Já jsem jen vycházel z toho, že když přes něco dávám dvě vrstvy smršťovačky, tak vždycky tu vnější dám delší  Smích
Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #7 kdy: 03.09.2015, 23:16 »

To samozřejmě ano, ale než to zku...t, tak jsem si raději zavolal na podporu.
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.047 sekund, 22 dotazů.