Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  SCHRACK: Nové katalogy napříč sortimentem
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: SCHRACK: Nové katalogy napříč sortimentem  (Přečteno 4422 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 03.07.2015, 09:02 »

SCHRACK: Nové katalogy napříč sortimentem
    SCHRACK: Nové katalogy napříč sortimentem. Schrack Technik nabízí více než 30 katalogů k prolistování online, ke stažení v PDF formátu nebo k objednání zdarma v tištěné formě. Mezi novinkami najdete katalogy Toolless-Connection, S-relé, AMPARO signálky, Lighting Solutions 2015 či Skříně, rozvodnice a datové rozvaděče pro průmysl. Pro kompletní přehled klikněte zde.
    Zdroj: zde...


   


    Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
SCHRACK: Nové katalogy napříč sortimentem
   
Zaznamenáno
Pavel Mašek 1
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 05.07.2015, 08:55 »

Objednání tištěné formy katalogů je velice na hraně. Potřeboval jsem pro zahraničního investora ke vzorkování rozvaděčů doložit katalog a pan Lasovský mě odkázal na jejich prodejnu v Praze. Tam si je mohu vyzvednout. Jednalo je o 42 rozvaděčů a elektroměrný na 31 měření. Asi to byla pro ně malá zakázka.
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #2 kdy: 05.07.2015, 09:00 »

Objednání tištěné formy katalogů je velice na hraně. Potřeboval jsem pro zahraničního investora ke vzorkování rozvaděčů doložit katalog a pan Lasovský mě odkázal na jejich prodejnu v Praze. Tam si je mohu vyzvednout. Jednalo je o 42 rozvaděčů a elektroměrný na 31 měření. Asi to byla pro ně malá zakázka.
On vám je nechtěl poslat?
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 05.07.2015, 09:46 »

Nevím, jak by zafungovalo, ale přes E-shop jsem si naskládal do košíku 3 katalogy, došel až k objednávce a jediné, co mě lehce zamrzelo, že za to bude potřeba zaplatit nějaké drobné poštovné... I když si myslím, že kdybych ve všední den vzal telefon a zavolal obchoďákovi, tak je budu mít doma zadarmo....
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Pavel Mašek 1
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 05.07.2015, 09:53 »

On vám je nechtěl poslat?
Bohužel se to poslední dobou stává dost často vyjma firem jako jsou EATON, Schneider, ABB, OEZ, Kopos. U ostatních je to spíše výjimka.


Vážený pane Mašku,

omlouvám se za opožděnou reakci, zapadl mi váš email v dalších úkolech. CO se týče katalogu, tak ty máme zdarma k osobnímu vyzvednutí na naší prodejně Schrack STORE v Praze 10.

S přátelským pozdravem / Kind regards
 
Josef Lasovský
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #5 kdy: 05.07.2015, 10:15 »

Bohužel se to poslední dobou stává dost často vyjma firem jako jsou EATON, Schneider, ABB, OEZ, Kopos. U ostatních je to spíše výjimka.


Vážený pane Mašku,

omlouvám se za opožděnou reakci, zapadl mi váš email v dalších úkolech. CO se týče katalogu, tak ty máme zdarma k osobnímu vyzvednutí na naší prodejně Schrack STORE v Praze 10.

S přátelským pozdravem / Kind regards
 
Josef Lasovský

Nemohu zde mluvit za žádnou značku. Každá má jiné zvyklosti komunikace se svými partnery. Je dobré mít napaměti, že jsme VŠICHNI zaplavováni požadavky a občas něco může uniknout. Pokud k nám někdo posílá e-mailem, dostává vědět zpět, že se tím někdo zabývá. Pokud ne, může zapadnout ve spamovém koši. Ten občas procházíme ale tak 1x měsíčně. A proto pokud jde o důležitou věc, elektronickou objednávku odešlu a vzápětí volám a ověřuji si příjem.

To mne naučila práce na internetu od roku 1996.
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.056 sekund, 22 dotazů.