Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Máte svůj diář Schrack 2016 limitované edice?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Máte svůj diář Schrack 2016 limitované edice?  (Přečteno 6222 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 18.04.2015, 11:26 »

Letošní Infodny Schracku stihneme pouze krátce reportážně ale i tak už víme, oč je velký zájem. Samozřejmě o technické novinky, ovšem nejen těmi je elektrikář živ. Na Infodnech 2015 se rozdává diář 2016 limitované edice. Tedy edice vydané pouze pro Infodny.

V příloze je několik ukázek. Tak teď už vím, oč mne obral sdílený elektronicky kalendář v Iphone :-)
Co vy? Používáte stále papír?


* 15_schrack_lsk_1.jpg (42.67 KB, 502x649 - prohlédnuto 533 krát.)

* 15_schrack_lsk_2.jpg (37.49 KB, 825x594 - prohlédnuto 620 krát.)

* 15_schrack_lsk_3.jpg (40.4 KB, 662x480 - prohlédnuto 503 krát.)
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 19.04.2015, 14:47 »

No vida, inspirace pro tvůrce elektronických diářů  Úsměv,  něco podobného tomuto papírovému vydání dělal kdysi Lotus, bylo to v době tabulkového procesoru Lotus123, už nepamatuji jak se ten počítačový diář jmenoval, ale bral bych ho i dnes.
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 19.04.2015, 17:14 »

Edice bude limitovaná asi kvůli tomu, že logicky vzato každý uživatel má za úkol týdne se s dotyčnou blíže seznámit, tak aby to chudák holky zvládly.
Zaznamenáno
Petr Pavlíček 1
*
Offline Offline



Opravy a údržba strojů, RT E2A


« Odpověď #3 kdy: 20.04.2015, 09:14 »

Hmmm pěkné  Smích

Já jsem sice velký fanda techniky a pokroku, ale také miluji tradici. Libuji si v psaní poznámek rukou do kvalitního zápisníku a jsem schopen za to zaplatit nemalé peníze. Stále hledám způsob jak tyto dvě věci skloubit do kupy. Nyní používám kalendář v mobilu, ale na poznámky a úkoly mám stále po ruce papírový diář. Těch jsem již vyzkoušel několik (ADK, Moleskine, Time manager),  nyní používám Midori.
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #4 kdy: 20.04.2015, 09:48 »

Hmmm pěkné  Smích

Já jsem sice velký fanda techniky a pokroku, ale také miluji tradici. Libuji si v psaní poznámek rukou do kvalitního zápisníku a jsem schopen za to zaplatit nemalé peníze. Stále hledám způsob jak tyto dvě věci skloubit do kupy. Nyní používám kalendář v mobilu, ale na poznámky a úkoly mám stále po ruce papírový diář. Těch jsem již vyzkoušel několik (ADK, Moleskine, Time manager),  nyní používám Midori.
Před 20 roky jsem začal s ADK.
Moleskine se mi moc líbí, víceméně mobilní řešení Evernote mě naučilo si rukou kreslit, vyfotografovat  to a uložit do Evernote, resp. GTD.
Papír je skvělý ale pro dynamiku zobrazování a svázání časem a tématy bezesporu databázová forma vede.
A tak "čmárám" na kdejaký papír a pak přenáším pomocí foťáku v iphone.
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Rozmahel Vladimír
OSVČ
*
Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 20.04.2015, 10:13 »

Diář je velmi pěkný.
Na první pohled to ve mně evokuje elektrikářskou profesi.
Například ten stykač z 15. týdne má velmi pěknou vzduchovou mezeru.  Úsměv
Zaznamenáno

Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.048 sekund, 22 dotazů.