{{html imgtag}}

${perex}

${title}

${perex}

Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!

+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  ABB: Řada produktů Home
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Poslat téma Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb. Vyhláška zde ...

Autor Téma: ABB: Řada produktů Home  (Přečteno 1514 krát)
Komerční sdělení

« kdy: 14.11.2014, 10:02 »

ABB: Řada produktů Home
    Řada Home miniaturních jističů (MGB) a proudových chráničů (RGGB) společnosti ABB je vhodná pro veškeré instalační požadavky v rezidenčních i komerčních objektech. Výrobky této řady nabízejí dva základní typy ochrany pro aplikace v budovách: jistič SH200 zajišťuje nadproudovou ochranu a ochranu proti zkratům a proudový chránič FH200 chrání proti úniku proudu. Podrobnosti o řadě Home se dozvíte v tomto článku.

Zdroj: zde...

Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?

ABB: Řada produktů Home

Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
Zaměstnanec - projektant
*

Chomutov, projekty, revize.

« Odpověď #1 kdy: 28.11.2014, 10:23 »

Už někdo získal zkušenost s těmito přístroji? Vzhledem k ceně to vypadá zajímavě.
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov), revizní technik E1B
Jan Alin
*

« Odpověď #2 kdy: 28.11.2014, 10:31 »

S touto řadou zkušenosti nemám, ale dvoupólové proudové chrániče firmy ABB mě nijak nenadchly ani v neekonomických řadách, u čtyřpólových jsem naopak větší problémy nezaznamenal. Nepředpokládám, že by to u Home produktů vylepšili, ale rád bych se pletl.
Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
Zaměstnanec - projektant
*

Chomutov, projekty, revize.

« Odpověď #3 kdy: 28.11.2014, 12:07 »

Máme plnou elektrárnu jističů S200 a chráničů F200 a žádné problémy hlášené nemám.
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov), revizní technik E1B
Jan Alin
*

« Odpověď #4 kdy: 28.11.2014, 12:58 »

Já mám dost špatnou zkušenost konkrétně s kombinovanými jističochránič i ABB F271, možná jsem jen narazil na špatnou serii. Po roce fungování tak každý třetí až čtvrtý mimo, některé nevypne ani 1A. Výsledky u dobrých při opakovaných měřeních jsou značně rozdílné. Podobné odchylky při opakovaných měřeních jsem zaznamenal i u F200 AC, těch jsem však neměřil najednou nikdy tolik, abych mohl vyloučit, že jde o ojedinělý kus. Měření jsem vždy prováděl tak, že chránič byl rozchozený, první měření je vždy trochu mimo, protože je nikdo pravidelně nezkouší tak jak by měl.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Poslat téma Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.161 sekund, 22 dotazů.