Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Znění zákonů, norem, vyhlášek....
| |-+  Diskuze o ČSN
| | |-+  STA versus bezdrátové připojení internetu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: STA versus bezdrátové připojení internetu  (Přečteno 4285 krát)
Václav Kupilík
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 21.07.2005, 10:24 »

Využívám bezdrátové připojení internetu. Společnost, která spravuje STA v domě mne upozornila na vzdálenost jiných zařízení od STA (kvůli rušení signálu). V blízkosti STA je také pohon výtahu. Chtěl jsem se zeptat, jaká by měla být vzdálenost a které normy to řeší. Děkuji

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Mařík Pavel
Ferda Mravenec, práce všeho druhu ;0)
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 21.07.2005, 11:36 »

Jelikoz zarizeni pro bezdratovy prenos - pripojeni k internetu (WiFi) pracuji v pasmu 2,4GHz (provozovani resi generalni licence CTU),  nebo v pasmu 5GHz (zatim myslim neni oficialne povoleno, ale pouziva se),  nemelo by dochazet k ruseni v pasmu pozemniho vysilani televize. Otazka je, jaky vykon Vase WiFi zarizeni pouziva! a co se cestou "nakmita". Sam pouzivam nekolik vysilacu v privatni siti, problem se jeste nevyskytl, vzdalenost WiFi vcetne kabelu od vseho se snazim dodrzet v ramci moznosti metr a vice. Jaka norma by mela toto resit netusim a zatim jsem jeste nemel potrebu resit ruseni.

Hezky den vsem.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.051 sekund, 22 dotazů.