Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Nabírá Eaton jiný směr komunikace, než k elektrotechnikům?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Nabírá Eaton jiný směr komunikace, než k elektrotechnikům?  (Přečteno 8296 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 15.04.2014, 10:02 »

Zahájen tříletý projekt na podporu energetické účinnosti městských datových center.
    Zahájen tříletý projekt na podporu energetické účinnosti městských datových center. Projekt GreenDataNet realizuje elektrotechnic ká společnost Eaton ve spolupráci se Švýcarským federálním technologickým institutem v Lausanne. Dosáhne se monitorování spotřeby energie a její optimalizaci u IT, napájení, chlazení a baterií na třech úrovních: na úrovni jednotlivých serverů a racků, jednotlivých datových center a ...
    Zdroj: zde...


   


    Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
   
Nabírá Eaton jiný směr komunikace, než k elektrotechnik ům?
   
Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 15.04.2014, 12:33 »

Osobně mám pocit, že po přejmenování z Moellera na Eaton je vše tak trošku jinak. Moeller byl dlouhé roky můj kůň, ale po této přeměně přišlo zklamání.
Ať už to bylo kvalitou, tak i cenou. Osobně to neřeším, byl nahrazen sortimentem Schracku a není důvod dnes litovat či něco měnit.
Nejvíc mě irituje, když potřebuji rozvaděč a mám vyspecifikovat do objednávky 15 položek  zle já vím, že je na to softík, ale proč mám mít počítač zasypaný dvaceti jednoúčelovými aplikacemi různých produktů a výrobců, když u konkurence obdobnou skříň složím jednoduše, rychle a efektivně ze tří položek?
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Petr M
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 15.04.2014, 14:19 »

Domácí instalace moc nedělám (jenom u sebe doma) a s Moellerem nebyl nikdy problém - teda až na rozvodnici, za tu bych někoho kopl mezi oči. Přední plát drží na packách, který dokážu sundat i bez krytu  zle Ale za to nejde rozvodnice otvírat, protože se přední kryt prohybá a potřebuju na to dvě ruce (super, když člověk v noci drží baterku)a nějak se to zkompenzovalo tanecek
Zaznamenáno

Jsem programátor jednočipů, zaměřený na automatizaci. Se zájmem o silnoproud od pěti let, maturitou elektro a papírama na to, abych mohl svůj výtvor legálně otestovat pod napětím do 1kV...
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 15.04.2014, 16:16 »

Ale za to nejde rozvodnice otvírat, protože se přední kryt prohybá a potřebuju na to dvě ruce (super, když člověk v noci drží baterku)a nějak se to zkompenzovalo.

A co čelová svítilna? Pak jsou obě ruce volné na práci a svítím si tam, kam koukám.  Úsměv  Super! vegeeet jupí
Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #4 kdy: 15.04.2014, 16:42 »

Domácí instalace moc nedělám (jenom u sebe doma) a s Moellerem nebyl nikdy problém - teda až na rozvodnici, za tu bych někoho kopl mezi oči. Přední plát drží na packách, který dokážu sundat i bez krytu  zle Ale za to nejde rozvodnice otvírat, protože se přední kryt prohybá a potřebuju na to dvě ruce (super, když člověk v noci drží baterku)a nějak se to zkompenzovalo tanecek

Přesně tato rozvodnice byla poslední kapkou do pomyslného pohárku který přetekl, proč jsem začal hledat jinde.
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Petr M
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 15.04.2014, 20:23 »

Jak to tak po sobě čtu, vidím jednu chybku... mělo tam být "bez použití nástroje". Onu otočný packy, kolem kterých je víc jak centimetr prostor ua jsou zvenku, jsou tam spíš na okrasu. Nejraděj bych tu bednu vyměnil a jednoho krásnýho dne, (až bude čas a pár peněz navíc),  na to stejně dojde. Na třech DINkách jsou právě jenom čtyři volný pozice  zle a nevlezly se tam přepěťovky...

A co čelová svítilna? Pak jsou obě ruce volné na práci a svítím si tam, kam koukám.  Úsměv  Super! vegeeet jupí

To je dobrej nápad, díky. Hned si dám človku do ložnice a když nevypadne elektrika, použiju to s manželkou při hře na gynekologa  Zlej tanecek
Zaznamenáno

Jsem programátor jednočipů, zaměřený na automatizaci. Se zájmem o silnoproud od pěti let, maturitou elektro a papírama na to, abych mohl svůj výtvor legálně otestovat pod napětím do 1kV...
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #6 kdy: 15.04.2014, 21:44 »

Přesně tato rozvodnice byla poslední kapkou do pomyslného pohárku který přetekl, proč jsem začal hledat jinde.
A jak se o tebe Eatom Moeller staral nebo stará? Třeba ve srovnání s jinou značkou?
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 15.04.2014, 21:51 »

Pokud jde o rozvodnice, bylo pro mě velkým zklamáním, jaké "šrouby" si dovolili dát do N a PE sběrnic  zle

A když má někdo ve výrobním programu zdroj DC 48V pro datová centra a na DC rozvod dá jističe určené pro jištění AC obvodů, přemýšlím, jestli jsou ty AC jističe tak dokonalé, nebo jestli je výrobce tak trochu ignorant...
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #8 kdy: 15.04.2014, 22:45 »

To Petr M:
Bacha na to.... některé čelovky jsou dost jedovatééé. Svítí na víc než na 100 metrů malým průměrem.
Tak ať se nestane nehoda při hrách.  Mrknutí  angel 
Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #9 kdy: 15.04.2014, 23:37 »

A jak se o tebe Eatom Moeller staral nebo stará? Třeba ve srovnání s jinou značkou?

Nijak, byl jsem jedna anonymní ovečka ze stáda. Odběry přes VO, takže obchoďák se vykecal u obchoďáků ve VO a tím měl svoji povinnost splněnou.
Dnes je to ( ve Slatině ) trošku jiný level  Mrknutí

Jak říkám, něco nefunguje, zkusíš jinde, tam to funguje a už nemáš důvod se vracet.
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Petr M
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #10 kdy: 16.04.2014, 08:05 »

Ohledně té komunikace, taky patřím jenom do "stáda z velkoobchodu s katalogem z netu",  takže podporu nemůžu soudit a zatím všechno - mimo té rozvodnice - fungovalo v pohodě. Tak nějak nebyl důvod cokoliv řešit...
Zaznamenáno

Jsem programátor jednočipů, zaměřený na automatizaci. Se zájmem o silnoproud od pěti let, maturitou elektro a papírama na to, abych mohl svůj výtvor legálně otestovat pod napětím do 1kV...
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.053 sekund, 22 dotazů.