Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast řešení teoretických úvah
| | |-+  Dle mého názoru pan Minařík před kameru prostě nepatří!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Dle mého názoru pan Minařík před kameru prostě nepatří!  (Přečteno 36839 krát)
MrPeter
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« kdy: 21.11.2013, 21:39 »

Omlouvám se za OT, ale dle mého názoru pan Minařík před kameru prostě nepatří (nebo by měl střihač dostat za uši). Neberte to jako urážku, to v žádném případě angel . Jinak zajímavé video a zajímavý svodič.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 21.11.2013, 22:00 »

dle mého názoru pan Minařík před kameru prostě nepatří

Souhlasím s vámi. Říkám to pořád. Omlouvám se. Ale tak nějak tam nemám za sebe koho postavit.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #2 kdy: 21.11.2013, 22:51 »

Souhlasím s vámi. Říkám to pořád. Omlouvám se. Ale tak nějak tam nemám za sebe koho postavit.

Klidně se tam stav. Nejsi televize *píp*. Lidi co na to koukají nestojí o krev a sperma a zvířátko nakonec. Mezi dráteníkama jsi dostatečně známý.

OT2: na rozdíl od prsatých reportérek v bulváru alespoň umíš Česky.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Juraj Rojko
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 21.11.2013, 23:34 »

Souhlasím s vámi. Říkám to pořád. Omlouvám se. Ale tak nějak tam nemám za sebe koho postavit.

Neházejte flintu to žita. Jistý pokrok je pozorovatelný. Znám pár případů lidí, kteří také měli značný problém s mluveným projevem a nakonec se docela úspěšně uplatnili v médiích. Chce to vytrvalost a také odbornou pomoc. 
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #4 kdy: 21.11.2013, 23:37 »

Neházejte flintu to žita. Jistý pokrok je pozorovatelný. Znám pár případů lidí, kteří také měli značný problém s mluveným projevem a nakonec se docela úspěšně uplatnili v médiích. Chce to vytrvalost a také odbornou pomoc.  
Jenže to je bohužel následek autonehody (levostranná hemiparesa). Flintu do žita nemám ve zvyku házet, ale ani Meresjevovi nohy nenarostly.
:-)

Na Amperu toho bylo opravdu hodně mluvení a já už nemohl, ale musel jsem. Na další ročník snad seženu jiné, kteří budou za mne mluvit.

a také odbornou pomoc.  
Tu v Brně hledám už dlouho. Marně.
Jen diagnózy, cvičení podle knihy ale jinak nic moudrého z žádných doktorů nevypadlo. Prý mám být rád, že jsem.

dle mého názoru ....
A poradil byste mi prosím něco praktického, resp. konstruktivníh o jak předcházet takovým situacím? Budu rád.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Juraj Rojko
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 22.11.2013, 00:03 »

Já vím, nebo spíše tuším z nějakých Vašich dřívějších příspěvků. Ale ta odborná pomoc může být různého typu. Např. výše zmíněné stříhání - možná více než zhoršená artikulace ruší různá hmm, která do rozhovoru mimoděk vkládáte a to by možná šlo následně potlačit. Ale hlavně jsem chtěl napsat, že před kameru patříte. I kvůli tomu problému co máte. Snad mi rozumíte...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #6 kdy: 22.11.2013, 06:25 »

Když jsme přešli na toto téma....
Kolega byl také na.raný, že doktoři mu na jeho problémy říkají...musít e se s tím naučit žít !!
Při jedné opravě na ambulanci doktor řekl, že zářivka pořád bliká a že je z toho na hlavu....Koleg a mu řekl, doktore, musíte se s tím naučit žít !! Škleb Škleb Škleb Škleb
A už bylo zle!!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 22.11.2013, 08:45 »

ELEKTRIKA.TV je cosi, kde hledám zajímavé názory z oboru, rozhovory s odborníky,...
A oceňuji Mirka Minaříka, co vše pro ELEKTRIKU dělá! A občas přemýšlím, co vše by udělal, kdyby opravdu mohl vše...
Na rozdíl od Mirka jsou u nás lidé, co "umí i menší problém dobře před doktory prodat" a leží si v klidu doma a brečí, že by ten invalidní důchod mohl být vyšší...

Ale měl bych jeden tip - možná by se MrPeter mohl trochu angažovat a něco udělat pro to, aby od kamery nebo mikrofonů veřejnoprávní televizi vypadli lidé, kteří mají problémy se spisovnou češtinou, aby se RRTV zabývala tím, jak některé komerční televize lžu a i jinak se pohybují hodně na hraně zákona...
A nebo by mohl hlídat jak moc někteří učinkující na Šlágru hrají falešně (mě je to jedno, já tuhle televizi nemusím a z jistého pohledu ani nemohu poslouchat, protože pro naše pohraničí Peterka odmítá vysílat.

Tak co, MrPeter,  zvedneš hozenou rukavici, budeš se bít za pořádek v "opravdových velkých televizích"??
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #8 kdy: 22.11.2013, 10:48 »

...A oceňuji Mirka Minaříka, co vše pro ELEKTRIKU dělá! A občas přemýšlím, co vše by udělal, kdyby opravdu mohl vše...
Kdyby jsou chyby. Myslím, že právě Mirkův handicap je to, co v něm probudilo netušený zdroj síly, a že kdyby opravdu mohl vše, tak bychom ho možná ani neznali, ani jeho unikátní mediální projekt.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #9 kdy: 22.11.2013, 10:51 »

Kdyby jsou chyby. Myslím, že právě Mirkův handicap je to, co v něm probudilo netušený zdroj síly, a že kdyby opravdu mohl vše, tak bychom ho možná ani neznali, ani jeho unikátní mediální projekt.

Existuje něco podobného ,  třeba "bratr" jako je ELEKTRIKA jinde ve světě??
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
solimek
« Odpověď #10 kdy: 22.11.2013, 13:12 »

Kdyby jsou chyby. Myslím, že právě Mirkův handicap je to, co v něm probudilo netušený zdroj síly, a že kdyby opravdu mohl vše, tak bychom ho možná ani neznali, ani jeho unikátní mediální projekt.

Plně souhlasím, lépe bych to nevyjádřil. Jen podotknu: O kolik snazší je hledat chyby na druhých, nežli na sobě. Ještě jeden postřeh: několikrát jsem s panem Minaříkem mluvil telefonicky (snad 4x, 5x) a nikdy jsem nepostřehl žádný problém ve vyjadřování. Nejedná se tedy trochu o zbytečnou trému vyvolanou zodpovědností?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #11 kdy: 22.11.2013, 13:26 »

... několikrát jsem s panem Minaříkem mluvil telefonicky ...
Mirek je "jiný" v televizi, jiný v telefonu a úplně jiný "naživo, ve skutečnosti"...
Je třeba ho poznat, alespoň několikrát se s ním potkat...
Např. prázdninová akce s "ElektroPažoute m" byla krásnou ukázkou jak se dokáže pro něco nadchnout a jak to dokáže "předvést ostatním"...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Roger
*
Offline Offline



« Odpověď #12 kdy: 13.03.2015, 23:08 »

Já vím, nebo spíše tuším z nějakých Vašich dřívějších příspěvků. Ale ta odborná pomoc může být různého typu. Např. výše zmíněné stříhání - možná více než zhoršená artikulace

To je fakt - strihani... Kouknete na videa s tim MLM milionarem, ty posledni byly tak sestrihane, ze z nich vubec nebylo poznat, jak brutalne kokta... Dg. ani jmeno si ted nevybavim, ale ma i kanal na youtube a ty sva prednaskova videa docela dobre prodaval $$$...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

 Vděčnost provozovatelům a moderátorům fóra ...
 Kdo bude s námi zavádět videocast?
 Taky vám letos chybí ELEKTRO times?
 HÁDANKA: Z čeho se bude skládat mexická vlna na střeše portálu Elektrika.cz?
 Vyrábí se spojky (žabky) 35mm na lešení z jiného, než Fe materiálu?
 Proč měla Elektrika.cz na AMPERu úspěch
 První nástřel countdownu Elektriky.TV!
 ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ: Elektromobility #6 o Tiché cestě 2012 dne 8.11. ve 20:00
 Pomůžete nám testovat zprávy v celou?
 Nevíte o slušném programátorovi pro webové aplikace?
 Myslíte si, že je v případě Elektrika.TV vysoké pracovní nasazení namístě?
 120810 Letní střih
 Kdo byl v týmu Elektrika.TV na AMPER foru 2014
 Kdo se ve čtvrtek přidá do živé přípravy Elektrické spojky 2014?
 Dáte tip na zajímavé video z Youtube?
 Aktuálně k 1. září 2014
 Chcete otestovat nový chat pod vysíláním Elektrika.TV?
 Víte, že pro bezprostřední živák můžete použít PERISCOPE free?
 LÉTO 2015: Jak odpočíváte vy?
 Zahájení vysílání na AMPERu 2011
 ŽIVĚ o diskusních tématech ve čtvrtek 15.10 ve 20:00 na Elektrika.TV
 Víte, že právě dnes má Elektrika.cz už 18 let?
 Technika kterou vysílal kalifornský videocast TWIT ...
 Znáte nové vychytávky na Elektrika.TV?
 Co byste popřáli duchovnímu otci jednoho portálu do další padesátky?
 Jedno z prvních pracovišť v roce 2001
 Redakční knihovna překročila 200 tisíc stránek
 Používáš SKYPE na chytrém telefonu?
 DPP#: Otázky na grilovačku s Filipem o WAGO Power Supply Pro 2

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.044 sekund, 22 dotazů.