Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Ochrana proti přepětí se svodiči NOARK Electric
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Ochrana proti přepětí se svodiči NOARK Electric  (Přečteno 5744 krát)
Komerční sdělení
*
Offline Offline




« kdy: 11.02.2013, 09:02 »

Ochrana proti přepětí se svodiči NOARK Electric
Co je zdrojem spínacího přepětí a jak to, že je mnohem menší než to v atmosférických jevech? Jaký je rozdíl mezi obvyklými svodiči a svodiči NOARK? Co zvyšuje podélné přepětí v dílčích pracovních vodičích? S jakými typy svodičů přepětí se můžeme setkat? Jaké jsou základní principy ochrany elektroinstala cí proti projevům atmosférického a průmyslového přepětí? Noark uvádí na trh novou řadu svodičů přepětí pro běžné AC instalace Ex9UE.
Zdroj: zde...





Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
Ochrana proti přepětí se svodiči NOARK Electric
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 11.02.2013, 10:04 »

Zajímalo by mne s jakou hodnotou činitele vlnolamu mám při nasazení těchto výrobků počítat?
Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #2 kdy: 11.02.2013, 11:01 »

Zajímalo by mne s jakou hodnotou činitele vlnolamu mám při nasazení těchto výrobků počítat?

Mě by to Milane ani nezajímalo, je ekonomickou sebevraždou navrhnout do zakázky výrobek, za kterým si výrobce nestojí a není schopen reagovat na případné připomínky k technické konstrukci a kvalitě výrobku.

Ztracená důvěra se nedá ničím koupit zpět, a to jak ve vztahu k dodavateli, tak k zákazníkovi. Takže raději budu navrhovat dál prověřené výrobky a Noark nechám hnít dále v historii dějin.
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 11.02.2013, 11:42 »

Jako revizáj bych měl znát i to co mě nesmí přes práh
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.026 sekund, 22 dotazů.