Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast řešení teoretických úvah
| | |-+  Jak se starají výrobci a dodavatelé o "své" elektrikáře?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak se starají výrobci a dodavatelé o "své" elektrikáře?  (Přečteno 33064 krát)
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« kdy: 18.12.2012, 10:11 »

Jedno takové příjemné téma.

Všiml jsem si, že se v posledních letech zlepšuje komunikace mezi námi montážníky a výrobci, či dodavateli, různých výrobků pro elektrotechnik u. Sice jde o pomalý proces, ale přesto bych řekl už dost znatelný.

Né, že bych měl jen dobré zkušenosti, ale o to víc si vážím těch, kteří dokáží vyhovět i v nestandardních situacích, nebo se vám dokáží věnovat více, než je jejich povinností.

Koho by jste do takového seznamu asi napsali. Kdo vám poskytl jakou koliv podporu navíc, mimo toho, co prostě musí?
Vůbec nejde o jejich pořadí, ale o to, jakou podporu dávají svým výrobkům.

V rychlosti mě napadají tito - HAGER, ENIKA, KOPOS, TECO, JABLOTRON,ABB, To jsou ti, kteří mě osobně v tomto roce nějak pomohli podporou svých produktů. Omlouvám se těm, na které jsem si rychle nevzpomněl.
Jestli máte z některým z nich horší zkušenost, mi je líto. Pro mě to jsou ti, co pomohli nějak mě.

Kdo by podle vás ještě měl být v tomto seznamu? A vzhledem k tomu že jsou vánoce, zkuste psát jen pozitivně a ty dobré příklady. Na ty ostatní si pak můžeme založit jiné, vlákno.

PS: klidně i napište konkrétní případy, pokud budete chtít.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 19.12.2012, 10:51 »

Rád se připojím Honzo k tvému vláknu. Tak když pozitivně, tak jen pozitivně. Plný souhlas. Ti co tam nebudou mohou přemýšlet proč  Mrknutí

Schrack, Dehn, Schneider Electric, BMR Ing. Petr Bečvarovský, Enika, Teco.

Za zmínku též stojí obchodní zástupci velkoobchodu, v mém případě pan Matoušek z firmy Elkov. To jsou pěšáci, se kterými jsme v každodenním kontaktu a že si občas musí i něco vyslechnout. A ve finále, když je potřeba v případě megaprůseru, vytáhnu ho v sobotu večer z tepla domova a jede odkódovat sklad a vydat potřebný materiál. I to je jejich úděl a jeho práce i přístupu si nesmírně vážím.

A nesmíme zapomenout ještě na jednu firmu, která se stará o své elektrikáře a to je....? Uhádneš? Elektrika.cz  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 19.12.2012, 12:21 »

Na Elfetex-festu mě kromě některých již jmenovaných příjemně překvapili zástupci společností SALTEK a WAGO. To nebyli "jen obchodníci hledající kšeft",  ale lidé, které zajímalo jak se s jejich produkty pracuje, jestli nám něco chybí,...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Daniel Hudzík
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 19.12.2012, 13:02 »

Musim pochvalit aj nas zilinsky velkoobchod. Vzdy mile pracovnicky, vyznaju sa v odbore, zozenu cokolvek. A vianocne prianie mi prislo asi 1.decembra:)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Byť blbcom nie je chyba, ale ostat nim áno.
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #4 kdy: 19.12.2012, 13:30 »

Já musím vyzdvihnout: ELIMA Žatec (Lubomír Daniš),  EATON (Vlastimil Kasal),  DEHN (Honza Hájek),  ABB (Břetislav Štencl),  ENIKA (Miloš Baše),  PHILIPS (Hynek Bartík),  TREVOS (Jan Mandys a Václav Bíma). Všichni tito zástupci firem mi v letošním roce hodně pomohli a je vidět, že to jsou pravé osoby na pravých místech.
Pokud jsem na někoho zapomněl, prosím za prominutí. Jsem to už hlava děravá  angel
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 19.12.2012, 16:56 »

Vzdy mile pracovnicky, vyznaju sa v odbore,
Taky mám nejraději ženy, co se vyznaj, a vědí kam sáhnout pro to a to tanecek
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Oldřich Morávek
OSVČ montáž, opravy, revize elektro a hromosvodů
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #6 kdy: 19.12.2012, 20:45 »

Za mě určitě
Dehn (Honza Hájek),  Proepster (Wolfgang Marks),  ABB (pan Dufek),  Eaton

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
SMILEK
« Odpověď #7 kdy: 19.12.2012, 20:52 »

Jak se starají výrobci a dodavatelé o "své" elektrikáře?

Ti moji se o mne starají dobře  Mrknutí

PS: Modří už vědí...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Juraj Rojko
*
Offline Offline



« Odpověď #8 kdy: 19.12.2012, 22:11 »

Já doufám, že příští rok budu mít příležitost pochválit jistého pana Fraňka, ačkoli je to jiná kategorie dodavatelů. Těsím se na viděnou.  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
raj
« Odpověď #9 kdy: 19.12.2012, 23:16 »

Schrack Brno (Ing. Bednář) se sakra dobře stará. Však je to poznat i na obratu ...
Ostatní v okolí Hradce měli také šanci. Nevyužili ji.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #10 kdy: 20.12.2012, 09:37 »

Využiji tohoto vlákna k poděkování všem, od kterých jsem se letos něco dozvěděl s vyzdvihnutím publikační činnosti p.Maixnera a Melena, jejichž odborné články na pokračování o světle ev. o vnějších vlivech patřily v tomto roce k tomu nejlepšímu co jsem četl.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Martinec
*
Offline Offline




« Odpověď #11 kdy: 21.12.2012, 09:58 »

Dost dobře se o nás stará ABBAS a Variant (hlavně špičkovou tech podporou  tanecek )
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Oldřich Morávek
OSVČ montáž, opravy, revize elektro a hromosvodů
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #12 kdy: 21.12.2012, 18:31 »

Sice to není úplně z oboru, ale myslím si že si taky zaslouží pochvalu.
Pan Toth z Báňské záchranné služby v Odolově, který mi přednášel o první pomoci, nejen při úrazu elektrickým proudem.
Po dlouhé době jsem zažil atraktivní a přitom svižné a hlavně vysoce odborné a jednoznačné školení v tomto oboru.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Martin Formánek
*
Offline Offline




« Odpověď #13 kdy: 02.01.2013, 08:45 »

Vážení
dovolte mi abych vám touto cestou za firmu ENIKA.CZ poděkoval za přízeň a spolupráci v roce 2012 a pevně věřím, že vše bude pokračovat i v dalších letech, nejen v roce 2013. Naší snahou je stále zlepšovat komunikaci a vztahy se zákazníky a velice dobře si uvědomujeme důležitost vás, jakožto takřka klíčových osob v prodejním řetězu naši výrobků. Proto vám ještě jednou děkuji a velice si vážíme vaší přízně a vaší kavilitně odvedené práce při montážích a řešeních aplikací za pomocí našich výrobků.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Bezdrátové ovládací systémy, inteligentní elektroinstala ce, autorizovaný technik pro techniku prostředí staveb - elektrotechnic ká zařízení
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #14 kdy: 24.04.2013, 18:54 »


Což to otočit?
Jak se elektrikáři chovají ke svým dodavatelům, kteří je rozmazlují?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #15 kdy: 25.04.2013, 01:04 »

Nejsem montážník, takže do této debaty mohu přispět jen lehce, ale z této firmy :

...BMR ...

bych zmínil pana Kadlece.
Toho jsem již několikrát zvedl k telefonu v dost mizernou dobu (v době sepnutí NT),  což je klasicky od 22 hodiny směrem k noci.  Palec vzhůru
A nebyl v tom žádný problém.  funny
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
raj
« Odpověď #16 kdy: 25.04.2013, 04:21 »

Což to otočit?
Jak se elektrikáři chovají ke svým dodavatelům, kteří je rozmazlují?
No přece od nich objednávají ...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #17 kdy: 25.04.2013, 07:14 »

No přece od nich objednávají ...

No to je nejčastější domněnka.
Pokud se člověk nad sebou zamyslí a představí si sebe jako svého vlastního zákazníka, a zkusí si vynásobit kolik takových "já" potřebuji abych dosáhl potřebného zisku.
Resp. kolik nervů s ním musím zažít ...
Každý dává sám sobě tu největší důležitost. Asi je to logické.  Pokud dodavatel udělá chybu je "mrtvý". Pokud odběratel slíbí a nedodrží, tak se nic neděje.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: [1] 2 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.039 sekund, 22 dotazů.