Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Víte, že: Přibývá stížností na prodejce elektřiny, denně jich přijde i ....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Víte, že: Přibývá stížností na prodejce elektřiny, denně jich přijde i ....  (Přečteno 3938 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 07.01.2012, 11:21 »

Přibývá stížností na prodejce elektřiny, denně jich přijde i deset
    Stížností na podomní prodejce elektřiny stále přibývá. Energetický regulační úřad, který loni v září převzal dohled nad převody mezi dodavateli elektřiny a plynu, jich eviduje až deset denně. Úřad kvůli nové kompetenci, o níž se dříve dělila Státní energetická inspekce a ČOI, založil oddělení ochrany spotřebitele.

    Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/pribyva-stiznosti-na-prodejce-elektriny-denne-jich-prijde-i-deset-p9x-/ekonomika.aspx?c=A120106_184743_ekonomika_brm

Co vy na to?
Zaznamenáno
Štefan Beláň
Karlovy Vary
*
Offline Offline



Chránič je chránič!


« Odpověď #1 kdy: 07.01.2012, 11:48 »

Právě včera jsem dostal docela výstižný kreslený vtip, tak jej sem přikládám. Škleb


* index.jpg (95.57 KB, 807x577 - prohlédnuto 686 krát.)
Zaznamenáno

Chránič chrání - jistič jistí.
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #2 kdy: 07.01.2012, 12:27 »

Právě včera jsem dostal docela výstižný kreslený vtip, tak jej sem přikládám. Škleb

 jupí jupí jupí jupí jupí
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Khun Václav
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 07.01.2012, 13:21 »

Právě včera jsem dostal docela výstižný kreslený vtip, tak jej sem přikládám. Škleb

Je to smutné ale je to tak Smutek
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 07.01.2012, 18:13 »

Nejsem asi sám, komu se zdá elektrika nějaká řídká, dříve jsem ohřál hrnec vody za daleko méně peněz. Úsměv
Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #5 kdy: 07.01.2012, 18:46 »

Nejsem asi sám, komu se zdá elektrika nějaká řídká, dříve jsem ohřál hrnec vody za daleko méně peněz. Úsměv

Musíte sestoupit do nižších poloh...tam počítají s menší nadmořskou výškou a tím i méně peněz... Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.043 sekund, 21 dotazů.