Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Máte v revizní zprávě opravdu platné a originální razítko?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Máte v revizní zprávě opravdu platné a originální razítko?  (Přečteno 29040 krát)
Pavlína Ledinová
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« kdy: 31.10.2011, 07:47 »

Máte v revizní zprávě opravdu platné a originální razítko?
V současnosti se razítkem ohání kde kdo. Jste si ale jistí, že v dnešní době plné moderních skenovacích a kopírovacích zařízení máte v revizní zprávě razítko, které je opravdu platné a originální? Jak se zachovat při podezření, že kulatá věc na papíře je falzifikát? Jak moc vás může neplatná revizní zpráva poškodit? A může vůbec poškodit revizního technika podvodníka? Poznali byste falešné revizní razítko? Zeptali jsme se několika odborníků, kteří přichází s revizními zprávami do styku …
Zdroj: zde...




Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
Máte v revizní zprávě opravdu platné a originální razítko?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Oldřich Morávek
OSVČ montáž, opravy, revize elektro a hromosvodů
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 31.10.2011, 08:17 »

A jak má vlastně razítko vypadat?
To svoje jsem si navrhoval sám, a reálně jsem uvažoval například o šestiúhelníku.
Kulatý jsou všude a mám k nim stádovou averzi.
Například ČEZ chce na přihlášku razitko RT, ale když jsem se pokoušel zjistit, jak má ono razítko vypadat, tak mi nikdo neřek, jaké má být.
Pak tady lze obtisknout pětikorunu, nebo dětské tiskátko. A může si každý vybrat, jestli chce pejska, nebo kočičku.
 Zlej
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #2 kdy: 31.10.2011, 09:08 »

Žádné razítko neexistuje. Je to jenom šidítko pro zákazníka.  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #3 kdy: 31.10.2011, 09:22 »

Razítko je jen úřednický přežitek. Údajně je stále zachováváno a vyžadováno pro jasně čitelná data o tom, kdo razítko poskytuje. Moje razítko si však může kdokoli nechat kdekoli vyrobit a pak jaksi pozbývá celý svůj smysl a význam. Nejvíc mě mohou vytočit na poště. Bez razítka mi nedávno odmítli vydat dopis od nějaké firmy (zřejmě nějaká nabídka). Když jsem pošťačce na přepážce řekl, ať si ho tedy strčí za klobouk, moc se divila, že ho nechci. Nemohla pochopit, že mi je to jedno a že se s ní nebudu hanrkovat. Nakonec to dopadlo tak, že jí stačila hůlkově napsaná data.
No prostě úřednice a na poštách jsou obvzlášť nadané holky.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #4 kdy: 31.10.2011, 09:48 »

Je to pozůstatek z dob minulých...
Hlavně stavební úřady jsou vždy "vysoký komisariát"  Škleb Škleb  bez razítka na RZ a ještě si vybírají barvu !
jakou tam chtějí dát....bez obou požadavků jsou prý pro ně RZ bezcený kus papíru! ajoooo

Když si nechávám dělat razítko po každé zkoušce RT se mě ani neptají na jmého....je jim to jedno co udělají !
Nevím jak se tváří na TIČRu když chcete zjistit pravdivost razítka....zru šili seznam RT pro ochranu osobních dat ! A tak asi i nějaký dotaz bude brán!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #5 kdy: 31.10.2011, 10:13 »

To je pravda, dám jim razítko, na otisku přeškrtnu evidenční číslo a rukou dopíšu nové.  Posedlost razítky v době elektronického podpisu je až divná. Zkusili jste někdy zákazníkovi poslat revizi digitálně podepsanou a mailem?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Honza Jirák
« Odpověď #6 kdy: 31.10.2011, 11:28 »

Razítko je jen úřednický přežitek. Údajně je stále zachováváno a vyžadováno pro jasně čitelná data o tom, kdo razítko poskytuje. Moje razítko si však může kdokoli nechat kdekoli vyrobit a pak jaksi pozbývá celý svůj smysl a význam. Nejvíc mě mohou vytočit na poště. Bez razítka mi nedávno odmítli vydat dopis od nějaké firmy (zřejmě nějaká nabídka). Když jsem pošťačce na přepážce řekl, ať si ho tedy strčí za klobouk, moc se divila, že ho nechci. Nemohla pochopit, že mi je to jedno a že se s ní nebudu hanrkovat. Nakonec to dopadlo tak, že jí stačila hůlkově napsaná data.
No prostě úřednice a na poštách jsou obvzlášť nadané holky.
Úřednice na Poště to nedělá z plezíru. Existují "Poštovní pravidla" (něco jako normy) schválená a kontrolovaná ČTÚ, která prostě při vydávání zásilek právnické osobe vyžadují na dokladu o převzetí otisk razítka (případně jsou i jiné varianty, administrativn ě složitější).
Kdyby jí kontrola našla předávák bez razítka, tak holka poletí.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #7 kdy: 31.10.2011, 11:46 »

Úřednice na Poště to nedělá z plezíru. Existují "Poštovní pravidla" (něco jako normy) schválená a kontrolovaná ČTÚ, která prostě při vydávání zásilek právnické osobe vyžadují na dokladu o převzetí otisk razítka (případně jsou i jiné varianty, administrativn ě složitější).
Kdyby jí kontrola našla předávák bez razítka, tak holka poletí.


Já to chápu, ale to nic nemění na faktu, že již při vyřčení slova "pošta" mi naskočí husí kůže.
Jistě je uvedeno v poštovních pravidlech i to, jak se mají úřednice na poštách chovat. Většina z nich má našpulenou držku s nepříjemným kukučem  akorát tak zralou na pár facek.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Honza Jirák
« Odpověď #8 kdy: 31.10.2011, 12:59 »

Já to chápu, ale to nic nemění na faktu, že již při vyřčení slova "pošta" mi naskočí husí kůže.
Jistě je uvedeno v poštovních pravidlech i to, jak se mají úřednice na poštách chovat. Většina z nich má našpulenou držku s nepříjemným kukučem  akorát tak zralou na pár facek.
Tak to tam kupodivu není, chování přepážkových pracovnic hlavně dost souvisí s tím, že za dveřmi nečeká houf milých a příjemných zájemkyň o jejich místo a plat.
Ale to je už dost offtopic. V zemích bývalého mocnářství jsou zkrátka razítkománie a titulománie dost zakořeněné a hned tak se jich nezbavíme.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #9 kdy: 31.10.2011, 18:45 »

Úřednice na Poště to nedělá z plezíru. Existují "Poštovní pravidla" (něco jako normy) schválená a kontrolovaná ČTÚ, která prostě při vydávání zásilek právnické osobe vyžadují na dokladu o převzetí otisk razítka (případně jsou i jiné varianty, administrativn ě složitější).
Kdyby jí kontrola našla předávák bez razítka, tak holka poletí.

To se mýlíte.  nenene
Letos jsem na poště vyřizoval vystavení průkazu pro vyzvedávání firemní pošty.
A je tam varianta - razítko + podpis nebo Občanský notýsek + podpis.
Sice se chvíli divili nad tím, že jsem tam uvedl, že razítko prostě používat nebudeme (kdo se s ním má pořád tahat) ale jelikož nás nemohou nutit, abychom si razítko pořídili, tak nebylo co řešit.  tanecek
Takže to jde.  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #10 kdy: 31.10.2011, 18:54 »

Zkusili jste někdy zákazníkovi poslat revizi digitálně podepsanou a mailem?

Tento způsob používám tak ve 30% případů a pomalu ale jistě jich přibývá.
Zaheslovaný PDF zasílám v podepsaném e-mailu a dosud žádný problém.  piskaci

Mám seznam takto zaslaných RZ a pro všechny případy jsou vkládaný klasický podpis i razítko trochu upravené, takže mohu lehce poznat, kdyby někdo použil razítko z podpisem z elektronické RZ na papírovou.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #11 kdy: 31.10.2011, 19:39 »

Tak s doporučenými dopisy pro moji firmu na poště není problém, stačí jim občanka a podpis nic víc.
Razítko nikdy nechtěli. Kde to žijete kolegové?  Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #12 kdy: 31.10.2011, 22:36 »

Tak s doporučenými dopisy pro moji firmu na poště není problém, stačí jim občanka a podpis nic víc.
Razítko nikdy nechtěli. Kde to žijete kolegové?  Smích

Jelikož moje jméno je i jméno firmy, zažívám občas paradox kdy mi nechtějí vydat doporučený dopis jinak, než  oproti razítku. Moje rozčilování o nesmyslnosti tohoto požadavku je evidentně pokaždé mine.
Nejvíc mne nas....,  že i když jsem je upozornil na to, že moje manželka je mojí zaměstnankyní a má právo poštu do firmy brát, tak v sobotu ráno musím do fronty na poště. (Zásmuky)

A propo. Letos v lednu jsem vedl marný boj s Českou poštou. Stížnosti na chování jejích doručovatelek byli neustále odráženy jediným. Ověřili jsme vše a naše doručovatelky toto nepotvrdili, tudíž se nedopustili ničeho. Vše je v pořádku.  (Vlašim)
Dost jsem si s tím užil, ale nic si nepomohl.  Nakonec jsem to zhnusen jejich počínáním vzdal. Taky poštu od té doby nemám rád a kdykoliv posílám nějaký balík, snažím se to provést jinak než poštou.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #13 kdy: 31.10.2011, 22:41 »

Tak s doporučenými dopisy pro moji firmu na poště není problém, stačí jim občanka a podpis nic víc.
Razítko nikdy nechtěli. Kde to žijete kolegové?  Smích

Dnes na poště: ...

"Máte zmocnění?"
Nemám.
"Máte razítko firmy?"
Ano
Vsunula papír, já podepsal. Nenápadně dal otisk červeného slona a shrábl doporučené psaní. Vůbec se na razítko nedívala.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #14 kdy: 31.10.2011, 23:23 »

TO Franěk:
Po podobných obstrukcích stran Pošty jsem od nich nechal vyhotovit Průkazy příjemce a od té doby není co řešit.  vegeeet
Doporučuji věnovat zvláštní pozornost položce "razítko nepoužívá".  pozor


* prukazA.jpg (15.43 KB, 421x302 - prohlédnuto 704 krát.)

* prukazB.jpg (19.71 KB, 426x300 - prohlédnuto 777 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #15 kdy: 31.10.2011, 23:24 »

Úřední šiml řehtá asi podle přísunu obroku. Někde jsou papežštější než papež...
Nebo mě znají, jsme malé město Mrknutí
Dobrý nápad ten slon, použíji chobotnici, pro všechny případy.  funny
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
Honza Jirák
« Odpověď #16 kdy: 01.11.2011, 09:07 »

To se mýlíte.  nenene
Letos jsem na poště vyřizoval vystavení průkazu pro vyzvedávání firemní pošty.
A je tam varianta - razítko + podpis nebo Občanský notýsek + podpis.
Sice se chvíli divili nad tím, že jsem tam uvedl, že razítko prostě používat nebudeme (kdo se s ním má pořád tahat) ale jelikož nás nemohou nutit, abychom si razítko pořídili, tak nebylo co řešit.  tanecek
Takže to jde.  Mrknutí

Právě to jsem myslel poznámkou "(případně jsou i jiné varianty, administrativn ě složitější)". Další možnost je jednorázové "Prohlášení příjemce".

Jelikož pro ČP externě pracuji (IT) tak mohu říct, že tam kontrolní orgány fungují velmi výrazně (na rozdíl třeba mnohdy od elektroinstala cí) ale trochu jinak:
- Ztratí se dopis? No lapálie.
- Je na měsíční uzávěrce kulaté razítko o 2mm vedle? Děsný průšvich a vytýkací dopis (za 3 je vyhazov).

Takže razítkem se slonem můžete příslušnou pracovnici časem poslat na pracák.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Oldřich Morávek
OSVČ montáž, opravy, revize elektro a hromosvodů
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #17 kdy: 01.11.2011, 09:17 »

Na razítka dojel už wehrmacht.
Není mi jasné, jak mě někdo může donutit používat razítko.
Není na to předpis, žádný předepsaný vzor a jestli hodlám používat slona, tak tam bude slon.

Vím hned o několika firmách, které razítko nepoužívají a fungují už řadu let.

A co se týče ČP, tak před pár lety nám sebrali poštu a přesunuli nás pod jinou, se kterou nemáme nic společného.
Takže ačkoli nevytáhnu paty z domu, mám jinou adresu trvalého bydliště (podle příslušného obecního úřadu) a jinou doručovací. Listovní zásilky mi chodí na jednu poštu a balíky na druhou. Když jsem chtěl sjednotit doručovací poštu, poslala mě úřednice na matriku změnit si trvalé bydlliště a nechápala, že pod danou obec, kde je pošta vůbec nepatřím. (o problémech s úřady díky dvojí adrese nemluvě)
Jaké bylo moje překvapení, když jsem minulý týden podával dobírku a dozvěděl jsem se, že milá pošta s námi nemá nic společného a na uvedenou adresu mi peníze nedoručí. dabel dabel

Ještě že tam bylo tlusté sklo.

ČP je pro mě nepředstavitel ný bo..el a je na čase, aby tento státní moloh padnul a nahradila ho komerční firma.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] 2 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

 Jaké jsou náležitosti revizní zprávy?
 Mohu archivovat své revizní zprávy v počítači?
 Musí revizní technik upozornit ve zprávě na absenci přepěťových ochran?
 Co vše má obsahovat formulář pro revizi elektrických akumulačních kamen?
 Je celkový posudek revizního technika hromosvodu oprávněný?
 Pokud jde o nový stroj z EU bez prohlášení o shodě, je nutná výchozí revize?
 Kdo obvykle bývá objednatelem revizní prohlídky elektroinstalace?
 PEČETÍTE revizní zprávu?
 XXXX - uzamčeno - co ma obsahovat revizni zprava
  Mám nárok jako pouhý nájemník být seznámena s revizní zprávou?
 Co říkáte na tuto ukázkovou revizní zprávu bez mého komentáře?
 V kolika vyhotoveních se píše revizní zpráva ?
 Kdy revize v obchodních jednotkách umístěných ve velkém obchodním centru
 Ako revidovat pocitace v skole?
 Bude podle návrhu nové vyhlášky 20 supervize revizí?
 Je takové znění revizní zprávy v pořádku?
 Platí revize podle ČSN i na Slovensku?
 Lze revizi provést darem?
 Musí být v revizní zprávě podpis elektrikáře, kdo instalaci zapojil?
 Kdo poskytne vzorový výtisk revizní zprávy na hromosvod dle EN62305... ?
 Jaká je platnost revize na novou přípojku RD?
 Jaké náležitosti musí obsahovat revizní zpráva?
 Kdo má povinnost archivovat revizní zprávy?
 Je normálne, že revizák klame a chce za to ešte aj zaplatiť?
 Jak má vypadat zpráva o revizi elektroměrového rozvaděče?
 Jak správně určit hranice rozsahu revizní zprávy?
 Dělají se revize elektrických spotřebičů po opravě?
 Jaký text závěru v revizní zprávě je správný?
 Mohu k osazenému elektroměru vytvořit dodatek k revizní zprávě?
 A jak vypadá vaše revizní zpráva u zařízení nad 1kV?
 Je možno v dnešní době používat ještě pro revizní zprávy tiskopisy "E"9?
 Jak dlouho uchovávat RZ v archívu?
 Rozbor opakujících se nedostatků v revizní zprávě
 Rozbor opakujících se nedostatků v revizních zprávách (druhá část)
 Mohol by mi niekto ukazat ako ma vyzerat revizia od el. pripojky?
 Komu a za akých podmienok poskytujete svoj archív?
 Kdo může posoudit platnost revizní zprávy?
 Revizní technik musí připravit revizní zprávu, která bude připojena k technické dokumentaci a k před
 Proč nepsát revizní zprávu tužkou a převést to pak do textu?
 Proč někdo stále přidává mezery kam nepatří?
 Mohol by mi niekto poslať vzorovú správu o OPaOS el.stroja?
 Mohu do závěru RZ, že je zbytečné dělat rekonstrukci?
 Dokedy budeme tolerovat revizne spravy z okienka auta?
 Může být společná revizní zpráva pro elektrické zařízení a hromosvodní soustavu?
 Proč většina RT píše: Po ostranění závad bude schopné bezpečného provozu?
 Jak řešit krádež revizních zpráv?
 Jak je povolený slovenský jazyk revizní zprávy?
 Je možné v revizi u revizních závad uvádět odkaz na neplatné normy?
 Jak má vypadat revizní zpráva u nového diagonálního ventilátoru?
 Už jste někdo viděl jednostránkovou výchozí revizní zprávu?
 Je možná oprava revizní zprávy?
 Jak dlouho uchovávat RZ?
 Jak v revizní zprávě sítě IT řešit dobu odpojení při druhé poruše?
 Existuje vzor revizní zprávy pro připojení staveništního rozvaděče?
 Co říkáte na statistiku kde jsou revizní zprávy na poloviční úrovni?
 Který předpis popisuje uchovávání revizních zpráv?
 Provádění revizí elektrických instalací do 1000V v prostorách bez nebezpečí výbuchu
 Jaká je platnost revize hromosvodu obchodního centra dle ČSN 62305?
 Jak vypadá revizní zpráva elektroměrového rozvaděče?
 Proč by měly být odstraněny závady na hromosvodu IHNED?
 Jak dlouho uchovávat revizní zprávy v papírové podobě?
 Co hrozí v případě neprovedené revize?
 #EH: Příručka revizního technika pro elektrická zařízení nn (1981)
 Co je vše nutné znát o spotřebičích?
 Aktiv revizních techniků - ART 2023
 Musí výchozí revize el. zařízení mít podklad dokumentaci skutečného provedení?
 Hledám testové otázky, ale mé pokusy jsou marné....
 Jaké jsou oblasti testů na ITI?
 Nové testy ITI
 Víte, že ITI převzalo činnosti „orgánu dozoru“?
 Budu dělat na ITI písemné testy i z materiálu, které se netýkají prostor s nebezpečím výbuchu?
 Jak by měla v ČR vypadat certifikace v elektrotechnice?
 Kde bych sehnal vzor smlouvy z RT pro ITI?
 Budou zde na portále nové testy pro zkoušky RT v roce 2010?
 Jak probíhá testová zkouška na ITI? Konktrétně Brno?
 Už jste vzali na vědomí změnu prověření odborné způsobilosti na ITI?
 V jakém zákoně/vyhlášce je ITI určeno SOD?
 Proč vlastně existuje TIČR?
 Reakce ředitele TIČR na vystoupení Jaroslava Miklíka
 Taky jste obdrželi sdělení/oznámení od TI-ČR?
 Existuje seznam norem ČSN ke zkouškám na vyhl50/§9 Revizní technik E2A ?
 Lyrická skladba řediteli TIČR zkraje roku 2011
 Jaroslav Bek z PRE by TIČR zrušil!
 zkoušky na ITI co všechno budu pořebovat?
 Jak se staví TIČR k problematice aktivních hromosvodů?
 Oceňujete vydání učebních testů pro revizní techniky TIČR 2012?
 Jak vyplnit žádost o vydání oprávnění od TIČR?
 Proč vlastně existuje TIČR?
 Chcete interaktivní odpovědi na otázky zkoušek na TIČRu?
 Jak se připravit ke zkouškám RT?
 Už jste se seznámili s novými stránkami TIČR?
 Co je treba k opravneni od TICR?
 Změny u TIČR od 1. ledna 2014.
 Jakou činnost vykonává TIČR jako organizace státního odborného dozoru?
 Jaké činností provádí organizace státního odborného dozoru (TIČR)?
 Vztahuje se působnost organizací státního odborného dozoru na činnost, pracovišt
 Na koho se vztahuje působnost organizace státního odborného dozoru?
 Jakou činnost vykonává TIČR jako organizace státního odborného dozoru?
 Nemáte někdo prosím otázky pro RT ex ?
 Lze u zkoušek RT na TIČRu používat csnonline?
 O Jiřím Slukovi jinak
 Cítíte se v nemocnici bezpečně?
 Jak jako montér mám doložit TIČRu seznam požadovaných norem a pomůcek?
 Nemá někdo prosím testové otázky z TIČRU?
 TIČR: Formulář Žádosti o prověření odborné způsobilosti a vydání oprávnění ke stažení zde ...
 Je třeba oprávnění TIČR pro živnost Výroba, instalace, opravy el. strojů?
 Na TIČRu od 1.4.2018 jen s jejich formuláři!
 Jak probíhá šetření pro vydání oprávnění na TIčR?
 Může TIČR vystavit dvě oprávnění na jednoho revizního technika?
 Je možné získat certfikát TiČR i když je výchozí revize se závadami?
 Jakou odpovědnost lze přisoudit TIČR?
 Zpochybnění práce TIČR
 Je tomu 20 let, co je brněnský TIČR v Medlánkách!
 U TIČR změna u přijímání žádostí

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (2)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.065 sekund, 23 dotazů.