Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Ke zkouškám
| | |-+  Kde se v blízkosti Dačic, Třebíče nebo Jihlavy rekvalifikuje na elektrikáře?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kde se v blízkosti Dačic, Třebíče nebo Jihlavy rekvalifikuje na elektrikáře?  (Přečteno 15026 krát)
Josef Chroustal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 12.12.2010, 16:22 »

Původní jedinečná tázací věta tazatele: "rekvalifikace "Elektrikář" (Dačicko,Třebíčsko) -kde ?".  zed zed box box



Neví někdo kde provádí rekvalifikace v oboru elektrikář (s 50/1978sb) co nejblíž Dačic, Třebíče, případně Jihlavy?

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
tekseb
« Odpověď #1 kdy: 13.12.2010, 01:35 »

SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou, 387924202
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Aleš Dudek
OSVČ
*
Offline Offline



ALE, váš rodinný elektrikář


WWW
« Odpověď #2 kdy: 13.12.2010, 20:49 »

letos nově otevřeno na www.sstzr.cz
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vlachovice, okr. Žďár nad Sázavou, kraj  Vysočina

vzduchotechnik a elektromontáže všeobecně
Ižák Ctibor
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 16.12.2010, 21:15 »

Aká je Vaša terajšia kvalifikácia?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Najkrajší pocit je hrejivý pocit pri srdci z dobre vykonanej práce.
Josef Chroustal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 16.12.2010, 22:16 »

Aká je Vaša terajšia kvalifikácia?

Vyučen (SOU netechnického zaměření,3 roky)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 17.12.2010, 09:53 »

Pokud nemáte některý z oborů, který je uznáván jako "elektro",  musel byste absolvovat minimálně učební obor s potřebným zaměřením. Nebo si doplnit maturitu na nějaké škole s elektro zaměřením (pokud by šlo nějak navázat na vaše dosavatní vzdělání, abyste nemusel absolvovat úplně celou SŠ)
V žádném případě nepočítejte s tím, že to vyřešíí nějaké "několika denní" školení.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Josef Chroustal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 17.12.2010, 10:51 »

Pokud nemáte některý z oborů, který je uznáván jako "elektro",  musel byste absolvovat minimálně učební obor s potřebným zaměřením. Nebo si doplnit maturitu na nějaké škole s elektro zaměřením (pokud by šlo nějak navázat na vaše dosavatní vzdělání, abyste nemusel absolvovat úplně celou SŠ)
V žádném případě nepočítejte s tím, že to vyřešíí nějaké "několika denní" školení.

Nepsal jsem nic o "několika denním" školení. Dle ISS Sokolnice by se jednalo(v mém případě) o rok a půl.Do Sokolnice se mi moc nechce (vzdálenost,kvalita silnic),proto se snažím něco co nejblíž bydliště.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jaroslav Borovec
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 17.12.2010, 20:09 »

Nepsal jsem nic o "několika denním" školení. Dle ISS Sokolnice by se jednalo(v mém případě) o rok a půl.Do Sokolnice se mi moc nechce (vzdálenost,kvalita silnic),proto se snažím něco co nejblíž bydliště.
Není to ta Sokolnice, ale ty Sokolnice.
Hlavní tah z Brna je je silnice I. třídy, dlouhá, rovná, přehledná, udržovaná. Pokud narážíte na kvalitu silnic, pak asi myslíte jejich cestu na parkoviště. Ta je hrozná.
Ale snad to nebude důvod proč vyřadit toto kvalitní učiliště z úvahy.  ajoooo
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Chroustal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #8 kdy: 17.12.2010, 21:04 »

Ono kdybych jezdil skrze Brno,tak je to celkově dál.V Brně jsem našel taky nějakou školu,kde je možné rekvalifikovat se na elektrikáře (podrobnosti jsem zatrím nezjišťoval).

>Pokud narážíte na kvalitu silnic, pak asi myslíte jejich cestu na parkoviště. Ta je hrozná.<
Ne to ne.nikdy jsem tam nebyl.Až sleze sníh,zajedu se tam kouknout na motorce.

Rekvalifikaci si budu platit sám.Je rozdíl ,jestli budu dojíždět 10km nebo 100 km.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Vladimír Přibyl
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #9 kdy: 17.12.2010, 21:38 »

No neco malo je mi znamo, ISS Sokolnice nabizi nejake dalkove studium (rekvalifikaci) myslim na 1,5 roku, ovsem mam dojem ze podminka je vyuceni v technickem oboru, tedy pribuznem, snad zamecnik, mechanik opravar neceho atd. zkratka od "cerneho remesla" jak se rika, pisete ze jste vyucen v netechnickem oboru, nevim jestli kuchar nebo zahradnik? Ale tim asi padla kosa na kamen, takze asi jedine 3 roky.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Chroustal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #10 kdy: 18.12.2010, 00:12 »

No neco malo je mi znamo, ISS Sokolnice nabizi nejake dalkove studium (rekvalifikaci) myslim na 1,5 roku, ovsem mam dojem ze podminka je vyuceni v technickem oboru, tedy pribuznem, snad zamecnik, mechanik opravar neceho atd. zkratka od "cerneho remesla" jak se rika, pisete ze jste vyucen v netechnickem oboru, nevim jestli kuchar nebo zahradnik? Ale tim asi padla kosa na kamen, takze asi jedine 3 roky.

Tři roky je moc,do toho bych nešel.Koncem července jsem na webu ISS četl podrobnosti,rozdíl byl pouze v hodináh.Bylo možný rekvalifikaci dokonce i bez vyučení,ale tomu odpovídaly tři roky studia,navíc bylo potřeba splnovat nějaké další podmínky.Nevím jistě,časem tam zkusím zavolat. Rekvalifikace zámečník by se mi taky hodila,člověk by mohl dělat rekvalifikace celej život.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Chroustal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #11 kdy: 22.12.2010, 16:38 »

Jen pro zajímavost:
Dnes jsem volal do ISS Sokolnice.Bylo mi potvrzeno ,že v mém případě by se jednalo o 1,5 roku.(docela mě to potěšilo).Jinam jsem zatím nevolal,je na to čas
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.041 sekund, 22 dotazů.