Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  Aktuální MIKROzprávy - Poznámkový blok redaktorů portálu a přátel
| | |-+  108/10 Nař. vlády - technické požadavky na měřidla; T: 14.5.2010
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: 108/10 Nař. vlády - technické požadavky na měřidla; T: 14.5.2010  (Přečteno 8412 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 03.05.2010, 22:50 »

Návrh nařízení vlády je předkládán z důvodu nutnosti zabezpečit transpozici směrnice Komise 2009/137/ES ze dne 10. listopadu 2009, o měřicích přístrojích, pokud jde o zneužívání maximálních dovolených chyb, pokud jde o zvláštní přílohy pro přístroje MI-01 až MI-005.

Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/22/ES, o měřicích přístrojích, harmonizuje požadavky, které musí určená měřidla splňovat při jejich uvádění na trh a do provozu. Obecné požadavky jsou definovány v příloze I této směrnice, specifické požadavky jsou pak stanoveny ve zvláštních přílohách MI-001 až MI-010.

Více ...
http://www.komora.cz/pomahame-vasemu-podnikani/pripominkovani-legislativy-2/nove-materialy-k-pripominkam-1/nove-materialy-k-pripominkam/108-10-nar-vlady-technicke-pozadavky-na-meridla-t-14-5-2010.aspx
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.015 sekund, 21 dotazů.