Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Opravy a servis, údržba, rekonstrukce
| | |-+  Co dělat, když mi v podnájmu probíjí zásuvky?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Co dělat, když mi v podnájmu probíjí zásuvky?  (Přečteno 11426 krát)
Jana z Budějovic
« kdy: 28.01.2009, 13:15 »

Bydlím v podnájmu.
Jedna zásuvka v obýváku už déle nefunguje.
Zásuvky, kterých je i tak málo, mi taky občas probíjejí hlavně při vyndávání vysavače nebo robota. Už svítil i vypínač v kuchyni.
Bytnému sem již kdysi říkala, ale prý by bylo na dlouho opravit elektriku.
Nemám kam se odstěhovat na 14 dní, abych mohla chodit do práce.
Lze toto nějak řešit?
Byt je stará cihlová stavba, žádná sláva.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #1 kdy: 28.01.2009, 13:31 »

Do nekonečna omílaná odpověď: majitel si pozve revizního technika. Ten na celou elektroinstala ci hodí odborné oko a za pomoci vizuální kontroly a kontroly pomocí měřících přístrojů vydá konečný ortel co s elektroinstala cí.
Za předpokladu, že je instalace z padesátých let minulého století se připravte na to nejhorší: vysekat- natahat kabely........ .......... prostě bordel. Jednou se to prostě udělat musí.  Pokud ze střechy spadnou dvě tašky, hned se volá pokrývač, aby vám nepršelo do postele. Pokud vás kope vše na co doma sáhnete, ze zásuvek lítají jiskry, probíjí i vypínač, hledá se jiné řešení než pozvat odborníka a přitom nejde jen o mokrou hlavu, ale přímo o život. Myslíte, že je to správné? Odpovím: NENÍ.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Ladislav Koštejn
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 28.01.2009, 13:39 »

Milá Jano.
Takto to vypadá na rozpojený PEN vodič (nepopsala jste situaci podrobně)
vám ale tato závada nemusí nic říkat.
Tak vám radím v zájmu vašeho zdraví a života OKAMŽITĚ. ALE OKAMŽITĚ !!
volejte elektroodborní ka, firmu najdete na netu nebo v seznamu Zlaté stránky s následnou elektro revizí(tu ať zaplatí pan domácí když to má v bor...lu).
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

L. Koštejn R-EZ-E2/A + §10
Robert Fišer
Revize montáže opravy elektrických zařízení
*
Offline Offline



RT-EZ-E1A


WWW
« Odpověď #3 kdy: 28.01.2009, 13:58 »

 lidi,
bydlím v podnájmu.Jedna zásuvka v obýkávu už déle nefunguje.Zásu vky,kterých je i tak málo,mi taky občas probíjejí hlavně při vyndávání vysavače nebo robota.Už svítil i vypínač v kuchyni.
Bytnému sem již kdysi říkala,ale,prý by bylo na dlouho opravit elektriku.Nemá m kam se odstěhovat na 14 dní,abych mohla chodit do práce.
Lze toto nějak řešit? Byt je stará cihlová stavba,žádná sláva.
 lidi,
bydlím v podnájmu.Jedna zásuvka v obýkávu už déle nefunguje.Zásu vky,kterých je i tak málo,mi taky občas probíjejí hlavně při vyndávání vysavače nebo robota.Už svítil i vypínač v kuchyni.
Bytnému sem již kdysi říkala,ale,prý by bylo na dlouho opravit elektriku.Nemá m kam se odstěhovat na 14 dní,abych mohla chodit do práce.
Lze toto nějak řešit? Byt je stará cihlová stavba,žádná sláva.




zkuste se ozvat na tel. 737359943 jsem z Českých Budějovic
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Aktuální slova KUTIL (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.034 sekund, 22 dotazů.