Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Co vše musím obnovit pokud od roku 2003 nepracuji v oboru?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Co vše musím obnovit pokud od roku 2003 nepracuji v oboru?  (Přečteno 6947 krát)
Zdeněk Z.
« kdy: 04.11.2008, 10:29 »

Elektrikář - silnoprud (paragraf 5 a vyhláška č. 50)

Od vyučení v roce 2003, jsem nepracoval v oboru a neprodělal žádné školení -
co vše je nutné obnovit (přezkoušet),  
abych mohl začít vykonávat tuto činost?
Je nějaké školící středisko blízko Jičína?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Mužík
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 04.11.2008, 14:50 »

...hlavně musíte mít min. rok praxi, aby jste mohl dělat zkoušky na §6 .. tzn.,  že pro zkoušku potřebujete doklad o vzdělání, potvrzení o praxi, a potvrzení od lékaře, že můžete pracovat na el. zařízení a ve výškách (v případě hromosvodů). §6 vám může udělat kdokoliv s §7 a výše...pro upřesnění si přečtěte vyhl. 50/78Sb.. viz: http://www.iti.cz/tabid/67/Default.aspx
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2A,E2B - Jihomoravský kraj - Břeclavsko
tel.: +420605/473004
email: petr.muzik@atlas.cz
Michal Kolesa
Chráněnec Clusteru
*
Offline Offline


Michal Kolesa


WWW
« Odpověď #2 kdy: 04.11.2008, 15:41 »

Pán píše že    N E P R AC O V A L   v oboru, tudíž praxi nemá

Já jsem na tom stejně. Jsme vyučen, 50ka propadlá, bez praxe v oboru

Ještě že mám ivalidní důchod jinak bych byl asi v www.pld.cz na oddělení pro sebevrahy
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Lubomír Jindra
Revizní technik E2B
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #3 kdy: 04.11.2008, 19:23 »

Chcete pracovat jako zaměstnanec nebo živnostník?

 Jako zaměstnance vás solidní firma (samozřejmě pokud se ji budete zdát rovněž solidní  Mrknutí) vezme i jen s výučním listem a o Vaše proškolení a přezkoušení se postará zaměstnavatel. Pokud si to oběháte a zaplatíte sám dopředu, nevěřím že tím na budoucího zaměstnavatele uděláte nějaký dojem (po vyučení, žádná praxe... Nerozhodný)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revize elektrických zařízení
Liberecký kraj
www.i-revize.cz
jindra@i-revize.cz
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.076 sekund, 24 dotazů.